Yazarlık Başvurusu

 

Modareji Bünyesinde çalışmak üzere gönüllü veya ücretli yazar aramaktadır.Modareji de bulunan kategorilerden istediğiniz konuda Moda haberleri sunabilir ve yaptığınız bu çalışmalardan para kazanabilirsiniz.

Modareji de yazar olmak çok kolay.Yukarıda bulunan Giriş kısmından Facebook hesabınızla oturum açtığınızda otomatik olarak Modareji de yazar olmuş olursunuz.

Yazdığınız yazıları karmaşık olmayan kolay bir form ile yazı ve resim şeklinde siteye ekleyebilirsiniz.Yazılan yazılar site editörleri tarafından incelendikten sonra sizin adınıza yayınlanır.

Ücretli yazar olmak isteyen yazarlarımız için yazdıkları her bir yazı için 0,50 tl ücret ödüyoruz. günde 1 saat çalışarak ayda 300 tl kazanabilmeniz mümkün.

Ödemeler her ayın 1 .ci gününde banka hesabınıza havale yapılmaktadır.Ayrıca istatistik sayfamızdan hangi yazarın hangi ay kaç yazı yazdığını,kendi hesabınızla ilgili olarak ay içerisinde kaç yazınızın yayınlandığını kaç yazınızın onay beklediğini istatistiksel olarak görebilirsiniz.

Yazarlık için aradığımız tek şart yazdığınız yazıların kopya olmamasıdır.başka sitelerden kopya çeken yazarlarımızın üyelikleri iptal edilmektedir.Modareji de yazıların kopya olup olmadığını kontrol eden bir sistem vardır.kopya yazılar kesinlikle onaylanmaz.

Saygılarımızla.