Hakkımızda

yılında yayın hayatına başlamış ve moda haberleri konusunda uzman yazarlarının bulunduğu bir moda haberleri sitesidir.Modareji tamamen açık kaynak kodlu bir yapıda olup içeriğini üyelerinden ve yazarlarından almaktadır.

Modareji yılı itibariyle yayıncılık anlayışına farklı bir boyut getirerek sürekli güncellenen içeriği aktif yazar kodrusu ve gündemi takip eden yazarları ile ziyaretçilerine moda haberleri sunmaktadır.

Moda Haberleri sunan sitemizde sizlere yeni fikirlere ihtiyacımız var.lütfen bizlere öneri ve görüşlerinizi bildirmekten kaçınmayınız. bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz

Bilgili ve Kaliteli, dürüst ve deneyimli kadrosuyla değişen teknolojiden yararlanarak ziyaretçi memnuniyetini ön planda tutarak , ziyaretçi  sadakatini kazanmak varolan ziyaretçi ilişkilerinin kalıca olabilmesi için verdiğimiz hizmetlerin tam anlamıyla eksiksiz yerine getirilmesi ve ziyaretçinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır.

Misyonumuz

Ziyaretçilerimize tam zamanında ,dürüst, güvenilir, ziyaretçi memnuniyeti odaklı moda haberleri ‘ni sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak uluslararası dünya standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak moda haberleri sektöründeki hedeflerimizi sürekli yükseltmek.

Kalite Politikamız

Moda haberleri hizmetlerimizde dünyanın sürekli değişen standartlarını yakalayan, yenilikçi, kaliteli, güvenilir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti için her türlü sorumluluğu titizlikle yerine getirmek , kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyip değişimi ve gelişimi yönetmek.